• Неодамнешно
  • -25 %
Бела/Мраз Сина+yellowTurn Јачина на Светлина и Затемнување стил реле 12V ДОВЕДОА автомобил светилки drl дење работи светла со Mazda 3 axela

Бела/Мраз Сина+yellowTurn Јачина на Светлина и Затемнување стил реле 12V ДОВЕДОА автомобил светилки drl дење работи светла со

DEN 3599.00
DEN 4798.08

Количината на стоката
Това е достапна


Опис Дење Работи Светлина Возење Светилка За Mazda 3 axela 2014-206 Бела/Мраз Сина светилки drl Возење Светилка Жолта Пак Сигнали . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нормално возење е Бел/Мраз Сина, пак сигналот е жолта. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Превозот 1. произведува совршената светлина излез обезбедување на возачи со поголема видливост, а со тоа промовирање на зголемена удобност и побезбедно ноќ време условите на возење. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.

Клучни карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Mazda Модел:
3
Бренд Име:
Cherk
Тип На Објект:
Ден Светлина
3-Година:
2014,2016,2015
Објектот Дијаметар:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Материјал Тип:
ABS+AL+ LED
Име На Модел:
за Mazda 3 axela 2014 2015 2016 година
Објектот Тежина:
0.8kg

Слични производи во категоријата