• Неодамнешно
  • -5 %
HochiTech за Kia Карневал Sedona 2006-10 Ултра светла SMD бела LED ангел очи 2600LM ореол прстен комплет дење работи светлина светилки drl

HochiTech за Kia Карневал Sedona 2006-10 Ултра светла SMD бела LED ангел очи 2600LM ореол прстен комплет дење работи светлина

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Контактирајте со нас за информации. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ако can抰checkout веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Сертификат :
Превозот
1. Тоа е совршен за вашата Bimmer ако сте го купиле овој стандард основниот пакет, но сакате да го надградите вашиот автомобил на повеќе луксузен изглед. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
.Ние препорачуваме професионална инсталација за овој производ
Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Добри вибрации отпор и стабилна емитуваат
Инсталација Совети : 1. Политики :
1.Светлината е заштита на животната средина и заштеда на енергија 3.Грешка слободни и без радио пречки; 2.
Плаќање :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние прифаќаме Alipay,. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Клучни карактеристики

боја:
Бела
Бренд Име:
HochiTech
Тип На Објект:
Ангел Очи
Име На Модел:
за Kia Карневал Sedona 2006 2007 2008 2009 2010
боја:
5500K бела
Lumens:
2600lm
Автомобил модел:
за Kia Карневал Sedona 2006 2007 2008 2009 2010
Година:
2006 2007 2008 2009 2010
Специјални Функции:
Осветлување и декорација
Материјал Тип:
PC и Led

Слични производи во категоријата