• Неодамнешно
  • -5 %
автомобил додатоци Оставија Пред Врата, Прозорец Огледалото Мајстор Вклучите НОВО ОЕМ 2518300390 За Мерцедес-Бенц GL350 GL450 GL550 Класа GL

автомобил додатоци Оставија Пред Врата, Прозорец Огледалото Мајстор Вклучите НОВО ОЕМ 2518300390 За Мерцедес-Бенц GL350 GL450

DEN 2736.00
DEN 2880.00

Количината на стоката
Това е достапна


Корисникот За : Мерцедес-Бенц GL350 GL450 GL550 Класа GL ПРЕВОЗОТ 1. Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ. 2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. 3. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! ПЛАЌАЊА
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање. (Не-плаќање може да резултира во UPI (Неплатени Објект) се стави на вашата сметка.
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
4. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) Повратни информации
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви Благодариме!

Клучни карактеристики

Објектот Ширина:
10inch
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
2005-2009
Име На Модел:
2518300390
Објектот Должина:
10inch
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
EUSTEIN
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц

Слични производи во категоријата