• Неодамнешно
  • -20 %
ZUCZUG Црвена Опасност Предупредување Светилка Итни Двојно Трепка Alarm Светлина Switch Копчето За RS4 A4 S4 01-08 8ED 941 509 5PR 8ED941509

ZUCZUG Црвена Опасност Предупредување Светилка Итни Двојно Трепка Alarm Светлина Switch Копчето За RS4 A4 S4 01-08 8ED 941 509

DEN 630.00
DEN 787.20

Количината на стоката
Това е достапна


Автомобил Модел :
RS4 2006-2008
A4/S4 2001-2008
Дел Број : 8 ED 941 509 8 ED 941 509 5 PR Компатибилен Дел броеви : 8 ED941509 8 ED-941-509 8 ED 941 509 8 ED 941 509 5 PR Пакет состав : Двојна Флеш Switch Опасност педалата на Итна Копчето 8 ED 941 509 Количина 1

Клучни карактеристики

A4-Година:
2001,2008,2002,2005,2004,2003,2007,2006
Audi Модел:
A4
Година:
2001-2008
Објектот Должина:
3.35cm
Објектот Висина:
6.10cm
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
8ED 941 509
Објектот Ширина:
2.59cm
Бренд Име:
ZUCZUG
Објектот Тежина:
0.01kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
Двојна Флеш Switch Опасност Педалата На Копчето
Објектот Дијаметар:
3.4cm
Име на производ:
Двојна Флеш Switch Опасност Педалата На Итна Копчето
Производ инсталација локација:
Внатрешни работи
Производ Дел Број:
8ED 941 509 8ED941509 8ED-941-509
Другиот Дел Броеви:
8ED 941 509 5PR 8ED 941 509
Соодветните модели на автомобили:
RS4 A4 S4
модели на автомобили:
S4 RS4 A4

Слични производи во категоријата