• Неодамнешно
SHINEKA ABS Хром Пред Магла Светлина Покрие Трим Светилка Оркестарот на Ford F150 2015+

SHINEKA ABS Хром Пред Магла Светлина Покрие Трим Светилка Оркестарот на Ford F150 2015+

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

SHINEKA ABS Хром Пред Магла Светлина Покрие Трим Светилка Оркестарот на Ford F150 2015+ 1. Автомобил Модел : за Ford F150 2015 + 2. Големина : Оригинални автомобил совршено 3. Материјал : ABS 4. Пакет содржи : 1 пар 5.100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни
Внимание : ве Молиме проверете кај нас или на другите за да бидете сигурни дека нашите производи се вклопи во вашиот автомобил Топлина до 3 M селотејп пред лепење на објектот на автомобилот, потоа притиснете го за најмалку 1 мин

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Должина:
30cm
Бренд Име:
Shineka
Објектот Висина:
9.5cm
Специјални Функции:
светилка маска
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
378g
Објектот Ширина:
22cm
Година:
До 2015
Си-еј-и модел:
ford f150
Големина:
Original car perfectly
Функција:
3M селотејп
Употреба:
Декорација

Слични производи во категоријата