• Неодамнешно
  • -14 %
Карбонски Влакна Автомобил Покривот Покритие за Ford Mustang GT Coupe 2-Врата 2015-2017 Автомобил Стил

Карбонски Влакна Автомобил Покривот Покритие за Ford Mustang GT Coupe 2-Врата 2015-2017 Автомобил Стил

DEN 29001.00
DEN 33721.92

Количината на стоката
Това е достапна

2 L 5163 CC 315 Cu. V8 ГАС Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 Година Shelby GT350 R Купе 2-Врата 5. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Ford Mustang 2016 година GT Coupe 2-Врата 5.Супериорен квалитет на нашите производи е поддржан од најдобрите мувла дизајн мајстори и напредни продуктивни сили
.7 L 3726 CC 227 Cu. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 Година Eco Boost Купе 2-Врата 2.3 L 2300 CC 140 Cu.Исклучителни јаглерод/смола коефициентите за високо вкочанетост и екстра производ сила
6.0 L 4951 CC 302 Cu. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 година GT Премиум Купе 2-Врата 5.Multilayer заштита пакување,shockproof & crashproof
5.0 L 4951 CC 302 Cu.7 L 3731 CC 228 Cu.2 L 5163 CC 315 Cu.3 L 2300 CC 140 Cu. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2017 Eco Boost Купе 2-Врата 2.7 L 3731 CC 228 Cu.2 L 5163 CC 315 Cu.Совршен fitment ,нема промена,Слободни 3 M селотејп вклучени
3.3 L 2300 CC 140 Cu.
9433 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул Карбонски Влакна Автомобил Покривот Покритие за Ford Mustang GT Coupe 2-Врата 2015-2017 Автомобил Стил
Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Ford Mustang 2015 Eco Boost Купе 2-Врата 2. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 Година Eco Boost Премиум Купе 2-Врата 2. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 Година V6 Купе 2-Врата 3.2 KG
Производ Големина : 120*114*10СМ
функција :
1.0 L 4951 CC 302 Cu.Fitment : за Ford Mustang GT Coupe 2-Врата 15-17
2.Супер мала тежина,висока температура отпорни,отпорни шок
4. l4 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Процес : Вакуум лиење
Модел : 3 X3 twill weaven
Инсталација : 3 M селотејп вклучени
G.3 L 2300 CC 140 Cu.7 L 3726 CC 227 Cu.0 L 4951 CC 302 Cu.Карбонски Влакна Покрив се дизајнирани да фабричките спецификации за лесна инсталација и чисти
7. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2017 Eco Boost Премиум Купе 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Ford Mustang 2015 GT Coupe 2-Врата 5. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 година GT Coupe 2-Врата 5.3 L 2300 CC 140 Cu.2 L 5163 CC 315 Cu.0 L 4951 CC 302 Cu.0 L 4951 CC 302 Cu. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 База Купе 2-Врата 3. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2017 GT Премиум Купе 2-Врата 5. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2016 Година Shelby GT350 Купе 2-Врата 5. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2015 GT Премиум Купе 2-Врата 5. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Ford Mustang 2015 Shelby GT350 R Купе 2-Врата 5. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2015 Eco Boost Премиум Купе 2-Врата 2.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Налепница Сместување:
Покривот
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
ММЛ-XM092
Објектот Должина:
120cm
Објектот Ширина:
114cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип На Објект:
Налепници

Слични производи во категоријата