• Неодамнешно
  • -21 %
ZDPARTS 20Pcs Силикони Тркало на Автомобилот Гуми Центар Капи Завртка Опфаќа За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Chevrolet Cruze Џип Renegade

ZDPARTS 20Pcs Силикони Тркало на Автомобилот Гуми Центар Капи Завртка Опфаќа За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Chevrolet Cruze

DEN 265.00
DEN 336.00

Количината на стоката
Това е достапна

ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
ZDPARTS 20 Pcs Силикони Тркало на Автомобилот Гуми Центар Капи Завртка Опфаќа За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Chevrolet Cruze Џип Renegade
Опис На Производот :
Висок квалитет со силиконска, тешки мека и бришење отпорни. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.7 во
Објектот тежина : 5g / 0. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа.2 оз
Пакет Се Вклучени :
20pcs Гуми Центар Капи Завртка Маска
Производот се покаже :
За превозот
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Висока Температура Отпор, може да издржи и до 300 C. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Спецификации :
Компатибилен : 17mm /19mm /21mm тркала завртки
Боја : Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Сина, Црна (изборен)
Материјал : Силикон
Количина : 20 Pcs
Објектот Должина : 0.
Директно одговара со 17mm /19mm /21mm тркала завртки. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.

Клучни карактеристики

Големина:
17mm, 19mm, 21mm
Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Бренд Име:
ZDPARTS
Објектот Ширина:
1.7cm
Објектот Должина:
1.7cm
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Материјал Тип:
Гума
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
1.7cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
20Xqimenzui

Слични производи во категоријата