• Неодамнешно
  • -10 %
Цртан Филм Битник Прекрасна Куче Велшки Corgi Автомобил Прозорец Налепници

Цртан Филм Битник Прекрасна Куче Велшки Corgi Автомобил Прозорец Налепници

DEN 212.00
DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна

ВИСТИНСКИ ПУКА. Она што го гледате е она што ќе добиете.
Цртан Филм Битник Прекрасна Куче Велшки Corgi Автомобил Прозорец Налепници
Детали :
Направени на квалитетот 3 M 610 материјал
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни, OEM наредби се добредојдени.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела.
Неонски Серија (како што се Неонски жолта, неонски розова, неонски зелени итн) НЕ се рефлексивни.
PHOTOES :
Материјал ние ги користиме :
Инсталација :

Клучни карактеристики

Големина:
12cm, 8cm
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
DXYMOO
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
0cm
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
глава
дизајн:
Животните
Материјал Тип:
3M
Стил:
Велшкиот Corgi налепници
Материјал:
рефлексивни 3m
Примена:
DIY

Слични производи во категоријата