• Неодамнешно
  • -10 %
ABS Хром Автомобил воланот внатрешни работи покрие налепница одговара за Голф 7 ПОЛО БОРА Lamand Sagitar LAVIDA

ABS Хром Автомобил воланот внатрешни работи покрие налепница одговара за Голф 7 ПОЛО БОРА Lamand Sagitar LAVIDA

DEN 429.00
DEN 476.16

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Налепница Сместување:
Внатрешна
категорија:
3D
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
V000000028
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
Одговара за модели на автомобили:
Одговара за Голф 7 ПОЛО БОРА Lamand Sagitar LAVIDA

Слични производи во категоријата