• Неодамнешно
  • -20 %
ZD Автомобил Стил Багажникот Складирање Фиксна Налепница За Рено Megane 2 3 Duster ФОЛКСВАГЕН Touran Passat B6 Голф 7 T4 T5 Fiat 500 Додатоци

ZD Автомобил Стил Багажникот Складирање Фиксна Налепница За Рено Megane 2 3 Duster ФОЛКСВАГЕН Touran Passat B6 Голф 7 T4 T5 Fiat

DEN 95.00
DEN 118.56

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Боја : црна, жолта, зелена, сина, розова, портокалова Материјал : Велкро Функција : Автомобили багажникот складирање фиксна врзани Производ Големина : Должина 20cm,40cm,60cm,80см Ширина 5cm Пакување листа : Автомобили багажникот складирање фиксна рака Велкро * 1

Клучни карактеристики

Големина:
5x20cm, 5x40cm, 5x60cm, 5x80cm
Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за универзален автомобил
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
5cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Полипропилен

Слични производи во категоријата