• Неодамнешно
4Meter Ш Тип 3m вратата печат Добар квалитет на Автомобил Вратата Печат Weatherstrip z печат трим Висока густина гума печат автомобил додатоци

4Meter Ш Тип 3m вратата печат Добар квалитет на Автомобил Вратата Печат Weatherstrip z печат трим Висока густина гума печат автомобил

DEN 508.80

Количината на стоката
Това е достапна

LALATH 4 Meter Ш Тип 3m вратата печат Добар квалитет на Автомобил Вратата Печат Weatherstrip z печат трим Висока густина гума печат автомобил додатоци
Совети : Оваа Гума Имаат Нов Стил ,Ако сте заинтересирани таа ве молиме кликнете на Купи Сега↓↓↓
Внимание ве молиме :
. Овој Тип Z Форма е 4 метри Запечатување на Лента, И На пример како на сликата покажува погоре е само за референца, ве молиме изберете вкупната должина и тип врз основа на вашиот сопствен автомобил. На пример, ако сакате до 8 метри, вие само треба да се купат 2 парчиња од оваа точка.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел .
Ако не сте задоволни со нашата porducts , ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.
Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас.
Ако имате било какви прашања, plaese се чувствуваат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост .
Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.
Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
КА-4Z
Објектот Должина:
4m
дизајн:
Масло Тип Совети
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Гума
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
3m вратата печат
боја:
гума печат
Големина:
z seal trim
Тип:
Лепила & Пломби
Употреба:
бучава изолација
Придобивки:
Звучна Изолација
Материјал:
автомобил вратата печат
Погоден за:
3m вратата печат
Автомобил Направи:
автомобил вратата гума
Карактеристично:
автомобил додатоци

Слични производи во категоријата