• Неодамнешно
Универзална сообраќајна несреќа тело браник нула декоративни ленти Заштита налепници за DACIA логан mcv duster sandero lodgy sandero

Универзална сообраќајна несреќа тело браник нула декоративни ленти Заштита налепници за DACIA логан mcv duster sandero lodgy

DEN 623.04

Количината на стоката
Това е достапна

Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика побрзо од економијата.Внимание : 1). Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Објектот Ширина:
3cm
Име На Модел:
2018
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
40.5cm
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
Пластични
категорија:
3D
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
глава

Слични производи во категоријата