• Неодамнешно
  • -5 %
Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка додатоци за АКУРА mdx rdx tl tsx рл zdx интегра rsx

Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка додатоци за АКУРА mdx rdx tl tsx рл zdx интегра rsx

DEN 360.00
DEN 378.24

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Логистика побрзо од економијата. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Внимание : 1). 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Објектот Ширина:
4cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
6cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Висина:
1cm
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата