• Неодамнешно
  • -6 %
Ceyes Одличен Автомобил Амблеми Автомобил Стил JDM Случај За Тојота Vellfire Voxy е корола Camry Авто Опфаќа Нерѓосувачки Челик Автомобил-Стил

Ceyes Одличен Автомобил Амблеми Автомобил Стил JDM Случај За Тојота Vellfire Voxy е корола Camry Авто Опфаќа Нерѓосувачки Челик

DEN 168.00
DEN 178.08

Количината на стоката
Това е достапна


Ceyes Одличен Автомобил Амблеми Автомобил Стил JDM Случај За Тојота Vellfire Voxy е корола Camry Авто Опфаќа Нерѓосувачки Челик Автомобил-Стил
Карактеристики :
Име на производ : автомобил Врата Заклучување за Заштита Маска
Материјал : Нерѓосувачки челик
Пакет : 4pcs/set
Цел : декоративни заштита на панел, спречување на корозија
Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
pls потврдете го вашиот заклучување на вратата стил е исто подолу слика пред да се одржи редот.
ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата,овој производ беше сопствени направени за автомобил!
Внимание :
ве молиме споредете ги вашите автомобил заклучување на вратата покрие големина и облик, со мојата продавница внимателно пред цел,ви благодариме!!!

Клучни карактеристики

Големина:
For Vellfire Logo
Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
категорија:
Амблеми
Име На Модел:
Случај За Тојота
Објектот Дијаметар:
5.3cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
6.9cm
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
0.9cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
Возилото Логото
Бренд Име:
ceyes
Објектот Ширина:
5.3cm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
заклучување на вратата маска
Одговара:
Случај За Тојота
боја:
Сребрена,Црна,Сина ,Златна,Црвена

Слични производи во категоријата