• Неодамнешно
  • -5 %
Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка додатоци за SUZUKI vitara брза sx4 jimny гранд самурај s-крос

Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка додатоци за SUZUKI vitara брза sx4 jimny гранд самурај s-крос

DEN 360.00
DEN 378.24

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.Внимание : 1). Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Метал марк Водоотпорен погоден за носене materil Супер текстура 1 )на Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Логистика побрзо од економијата. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Објектот Ширина:
4cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
6cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Висина:
1cm
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата