• Неодамнешно
  • -24 %
BEMOST Автомобил Стил Цртан филм Прозорец Wiper Decals Смешно Рефлексивни Шупливи Забележан од Куче се Движат Опашка Налепници Авто Додатоци 5Sets

BEMOST Автомобил Стил Цртан филм Прозорец Wiper Decals Смешно Рефлексивни Шупливи Забележан од Куче се Движат Опашка Налепници

DEN 620.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


1. Сите Тие Се Со Висок Квалитет Светлина Материјал Налепници, Рефлексивни,Температурата Отпорни & Водоотпорен Decals
2. Капак На Автомобил Нула
3. Долготрајни, Flexble И Издржлив
4. Тие Ќе Се Држиме Само За Било Чиста Мазна Површина
5. Ве молиме Овозможи 1-2cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење
Налепница Сместување : Задните Шофершајбната
Материјал Тип : Рефлексивни
Опашката Големина : беа 25,5*1.2 СМ
Големината на телото : 24.5*17cm
Пакетот вклучува :
(3 Куче Нозе +Опашка +Тело) × 5
BEMOST Автомобил Стил Цртан филм Прозорец Wiper Decals Смешно Рефлексивни Шупливи Забележан од Куче се Движат Опашка Налепници Авто Додатоци 5 Sets
1 Изберете Ја Вашата Апликација Област Чисти
2 откине налепница ,бидете сигурни дека налепници е на лепак страна
3 Позицијата Калибрација За Налепница
4 Повтори стружење притисок, отстранете воздушни меури
5 Солза отворен надворешниот слој трансфер филм
6 Заврши
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме не се мијат во рок од 48 часа по објавено нагоре.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
BEMOST
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Име На Модел:
СЕ-HYGT-09
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Животните
Материјал Тип:
ПВЦ
Големина:
Tail

Слични производи во категоријата