• Неодамнешно
10M Вратата раб на судир заштита лента налепници Додатоци за Автомобил-стил, за Lexus rx350 rx гш is250 gs300 rx300 nx rx330 gx470

10M Вратата раб на судир заштита лента налепници Додатоци за Автомобил-стил, за Lexus rx350 rx гш is250 gs300 rx300 nx rx330

DEN 925.92

Количината на стоката
Това е достапна


1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Внимание : 1). Логистика барањето сајт : http : //www. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.net/zh-cn и //global. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика побрзо од економијата. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
10m
Објектот Висина:
2cm
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ

Слични производи во категоријата