• Неодамнешно
  • -6 %
StplrgeCP За Jaguar xf 2010-2015 doulbe слој Автомобил Табла Покрие Избегне Светлина Подлога Инструмент Платформа Цртичка Одбор Покрие Налепница

StplrgeCP За Jaguar xf 2010-2015 doulbe слој Автомобил Табла Покрие Избегне Светлина Подлога Инструмент Платформа Цртичка Одбор

DEN 902.00
DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако can抰checkout веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро. Купи со доверба!
2. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Превозот
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Плаќање :
1. Гаранција :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор.
- Ви благодариме fo r вашата поддршка и љубов -
Со цел да се избегнат непотребни споровите и не губете време, ве молиме бидете сигурни дека вашата таблата е иста како и мојата слика. Или не, ве молам, точно пред исплата. ви благодариме. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на продавница на вашето пристигнување за да ја изразам мојата длабока благодарност. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Клучни карактеристики

Стил:
црвен раб, црн раб
Бренд Име:
STPLRGECP
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за Jaguar xf 2010-2015
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
памук полиестер
категорија:
Табла
боја:
црна и црна работ црна и црвена работ
Автомобил модел:
за Jaguar xf 2010-2015
Поставување на Возило:
Автомобил Табла Маска

Слични производи во категоријата