• Неодамнешно
  • -5 %
10M Вратата раб на судир заштита лента налепници Додатоци за Автомобил-стил, за fiat punto 500 браво freemont stilo панда linea

10M Вратата раб на судир заштита лента налепници Додатоци за Автомобил-стил, за fiat punto 500 браво freemont stilo панда linea

DEN 880.00
DEN 925.92

Количината на стоката
Това е достапна

Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика барањето сајт : http : //www. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.net/zh-cn и //global.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Внимание : 1). Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
10m
Објектот Висина:
2cm
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ

Слични производи во категоријата