• Неодамнешно
  • -41 %
QYPF 15.2 cm*13.9 cm Автомобил Стил Хокеј на Мраз Игри Смешна Игра Автомобил Налепници Црна, Сребрена S2-0602

QYPF 15.2 cm*13.9 cm Автомобил Стил Хокеј на Мраз Игри Смешна Игра Автомобил Налепници Црна, Сребрена S2-0602

DEN 92.00
DEN 156.00

Количината на стоката
Това е достапна

9 cm Автомобил Стил Хокеј на Мраз Игри Смешна Игра Автомобил Налепници Црна, Сребрена S2-0602
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.100% гаранции нови добра со добра состојба . Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1.( Кога купувачот наредби за помалку од $7.)
Гаранција :
1. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. Враќање и промена е сега на располагање. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Бидејќи фокус, па професионални
. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. 5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
13.9cm
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
QYPF
Објектот Ширина:
15.2cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
S2-0602
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
Црна СРЕБРО.

Слични производи во категоријата