• Неодамнешно
  • -45 %
Новите Премиум Керамички Диск Кочница Постави Рампа За Toyota Prius е корола Scion Матрица RAV4 Lexus HS250h Pontiac #04465-02220

Новите Премиум Керамички Диск Кочница Постави Рампа За Toyota Prius е корола Scion Матрица RAV4 Lexus HS250h Pontiac 04465-02220

DEN 1920.00
DEN 3489.60

Количината на стоката
Това е достапна

ОДГОВАРА : 2010-2012 година Lexus HS250h СИТЕ Скратува
2009-2010 Pontiac Атмосфера База 1.8 L
2008-2015 Scion x B СИТЕ Скратува
2008-2014 Scion x D СИТЕ Скратува
2009-2017 Тојота е корола СИТЕ Скратува
2009-2013 Тојота Матрица 1.8 L
2012-2016 Toyota Prius V СИТЕ Скратува
2014-2016 Toyota RAV 4 ЛЕ 2006-2012 Toyota RAV4 4 Cyl w/ излез 3 Ред Седишта

Клучни карактеристики

Материјал Тип:
Керамика
Производителот Дел Број:
04465-02220

Слични производи во категоријата