• Неодамнешно
4GB RAM Octa Core 2din 8 Андроид 8.0 Автомобил Audio DVD Плеер за Chevrolet Cruze 2015 Година Со Радио GPS 4G WIFI, Bluetooth USB DVR OBD

4GB RAM Octa Core 2din 8 Андроид 8.0 Автомобил Audio DVD Плеер за Chevrolet Cruze 2015 Година Со Радио GPS 4G WIFI, Bluetooth

DEN 21600.00

Количината на стоката
Това е достапна


- Англиски јазик/ Arabic/ руски/ португалски/ италијански/ Hebrew/ турски/ чешка јазици итн.
- Поддршка на најновите Огледало-Линк, Лесна Конекција со поврзан на iphone и Android Паметни Телефони.
- USB Порта и Micro SD Слотот, Поддршка на USB Стик и Мемориската Картичка до 32 GB.

Клучни карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Бренд Име:
safetyleader
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,CD
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Built-in GPS,FM Радио,ТВ
OSD Language:
Португалски,Арапски,Холандски,Корејски,Руски,Француски,Германски,Англиски
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
4.5kg
Интерфејс:
USB
Cruze-Година:
До 2015
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
RAM меморија:
4G
Големина На Дисплеј:
8
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Од Моќ:
4*50w
Макс Надворешна Меморија:
64g
Chevrolet Модел:
CRUZE
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ПРОЦЕСОРОТ:
Rockchip PX5, Cortex A53, Octa Core
RAM меморија:
SAMSUNG 4GB DDR3
Екранот:
капацитивни екран на допир
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
Андроид 8.0
Автомобил Производител:
Chevrolet Cruze 2015
Сместување:
Автомобил Конзола

Слични производи во категоријата