• Неодамнешно
  • -15 %
TOPNAVI 4G+32GB Андроид 8.0 Octa Core Автомобил DVD Плеер За ФОЛКСВАГЕН Универзална/Sagitar/Jatta/Jetta/Magotan/Passat Стерео GPS Навигација

TOPNAVI 4G+32GB Андроид 8.0 Octa Core Автомобил DVD Плеер За ФОЛКСВАГЕН Универзална/Sagitar/Jatta/Jetta/Magotan/Passat Стерео

DEN 16592.00
DEN 19519.68

Количината на стоката
Това е достапна

RGB светлото може да се направи повеќе бои одберете.(опција) Canbus кутија (опција) 1 x ПОМОШЕН AV надвор, 2 x ПОМОШЕН AV-во, 1 x Subwoofer аудио-out 1 x Задна Камера за Видео Rearview систем за Поддршка две SD порти и два USB интерфејси. Повеќето автомобил логоа се на располагање за да се подигне екран или можете да одберете сопствен слика од SD картичка. Под 32 G SD картичка и под 500 G USB флеш диск се достапни. Висока резолуција на LCD екран (1024 * 600) прави карактер многу појасна (за моделот со над 7" екран) Поддршка серија на GPS софтвер.(опција) за Да се постигне аудио, видео и слика во телефонот синхронизирани за играње кога interconnecting Андроид или IOS телефон со домаќините WIFI.
Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единица
Со цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,
Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас :
1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?
2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?
3.0 OS + 4 GB ROM +32 GB RAM меморија Автомобил DVD Плеер
Изборни Функции : OBD/3 G Dongle/Дигитален ТВ/DVR/DAB/TMPS/ Rearview камера
Функција Параметри
Оперативен СИСТЕМ
Андроид 7. Тоа исто така е достапна за надворешни OBD возило информацискиот систем. Поддршка надворешен 3 G Модул за сурфање на интернет. Слободно да се инсталираат апликации кои можат да работат на Андроид 4. Хуманизирано музичка плејлиста прави операција на повеќе флексибилни; поддршка за MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC, итн. Џез, Поп, Класичен, и различни звук режими се достапни. 264, Xvid, MPEG2, MPEG4, VC-1, WMV9, MPEG1, H. Поддршка full HD резолуција (до 1080 P),и HD/стандардна дефиниција, како што се 1360×768(768 P), 1280×720(720 P), 1024×576(576 P)и така натаму, исто така, може да се компатибилни. Целосно затворен за движење може ефикасно да се спречи прашина. DVD : Поддршка на OSD Допир Функција(DVD/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD) AM/FM Радио : RDS функција и за поддршка на заштеда на 30 станици. Вграден-во БТ може да се пренесе OBD информации. Поддршка JPEG, BMP, PNG, TIFF, итн. Интернет функција може да се направи GPS мапата автоматски се постигне синхронизација на време.

Клучни карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
OSD Language:
Spanish,Norwegian,Portuguese,Danish,Arabic,Swedish,Japanese,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Ukrainian,French,Hungarian,Thai,German,Dutch,Filipino,Italian,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Голф-Година:
2001,2002,2012,2006,2000,2015,2003,2004,2014,2009,2007,2011,2005,2013,2010
Објектот Тежина:
6kg
Din:
Двојно Din
Име На Модел:
РЛ-CSD-13
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Големина На Дисплеј:
7
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Од Моќ:
4*45W
Фолксваген Модел:
Голф
Интерфејс:
usb 2.0
Бренд Име:
TOPNAVI
Оперативен Систем:
Андроид
Објектот Големина:
7
Напон:
12V
Макс Надворешна Меморија:
500g
ROM:
16G/32G
RAM меморија:
2G/4G
Оперативен Систем:
Андроид 7.1/8.0
ПРОЦЕСОРОТ:
PX3 Quad Core/ PX5 Octa Core
RAM меморија:
DDR3 2GB/4GB
меморија:
Вграден Хард Диск
видео декодер:
1080P HW
Екранот:
Капацитивни и мулти-допир scree
loader:
FORYOU DL-30
DVD декодер IC:
Sunplus 8202VGQ
Изборни Функции:
OBD/3G dongle/Дигитален ТВ/DVR/DAB/TMPS/ Rearview камера
Гарантен период:
една година

Слични производи во категоријата