• Неодамнешно
10.1 инчен Екран на Android 5.1.1 Автомобил GPS Навигација Радио Систем за Ford Escort 2014-2015

10.1 инчен Екран на Android 5.1.1 Автомобил GPS Навигација Радио Систем за Ford Escort 2014-2015

DEN 18144.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
10. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.1 инчен Екран на Android 5. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Применливи Автомобил и Година
За Ford Escort
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Клучни карактеристики

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,DVD-R/RW,CD,dvd,WMA
Од Моќ:
4X45W
Специјални Функции:
Полначот,Bluetooth,Екран на Допир,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер
Din:
Двојно Din
Ford Модел:
Придружба
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Резолуција:
1024x600
Име На Модел:
М-8005A
Напон:
12V
Бренд Име:
Astrowind
RAM меморија:
1G
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
OSD Language:
Англиски
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Интерфејс:
AV in/out, USB
Големина На Дисплеј:
10.1
Објектот Големина:
42X26X35CM
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
AirPlay:
Поддршка
AV Во/Од:
Поддршка
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
андроид 5.1.1 систем
Автомобил Производител:
Тојота
Сместување:
Во Цртичка

Слични производи во категоријата