• Неодамнешно
  • -15 %
Автомобил Возило MP5 2 Din MP5 7156G е Радио за Автомобил Стерео со GPS Навигација Обратна Камера RDS 8G Мапата Картичка

Автомобил Возило MP5 2 Din MP5 7156G е Радио за Автомобил Стерео со GPS Навигација Обратна Камера RDS 8G Мапата Картичка

DEN 5279.00
DEN 6210.24

Количината на стоката
Това е достапна

Опис
ПОМОШЕН аудио влез интерфејс може да се користи за аудио влез, како што се MP3, GPS, мобилен телефон, Walkman и други аудио влез.
USB поддржува голем тековната излез и може да биде обвинет за мобилни телефони.
Посебни DSP чип се користи за декодирање на различни lossless / внесува загуби аудио формати.
Аудио поддршка игра : ДИС, MP3, WMA, ACC, OGG, WAV, RA, AC3, MP2, AMR, и така натаму.
Видео поддршка игра : AVI, MP4, FLV, PMP, РМ, RMVB, MPG и други формати.
Спецификација :
Напојување напон : DC 12 V.
Рог отпорност : 4 Ω.
Максимална моќност : 50 W*4.
Контрола на јачина на звук : +/-8 d B (бас 100 HZ soprano 10 KHZ).
Големина : околу 65*100*178mm.
Подесување опсег : 87.5 - 108 MHz.
Средно фреквенција фреквенција : 10.7 MHz.
Применливи чувствителност : 15d B.
Јачина на бучава сооднос : 50d B.
Stereophonic изолација : 30d B.
Забелешки :
Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.
Поради прирачник за мерење, таму ќе биде малку на грешка тука. Ве молиме разбирање, ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1*MP5 играч.
1* инструкции.
2* играч темперамент.
1*GPS антена.
1* обратен камера.
2* обратен жица темперамент.
1* далечински управувач.
1*8 G слободни мапата картичка.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
REACHFAR
Име На Модел:
CZ5337
Материјал Тип:
метални, пластични.
Вграден Звучник:
Yes
боја:
Црна
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3
Специјални Функции:
MP4/MP5 Играчи
Големина На Дисплеј:
65*100*178mm.

Слични производи во категоријата