• Неодамнешно
Нов Стил Автомобил Копче копче за Fiat Transponder Копче Школка Со SIP22 Ножот Може да Се Одвои со логото

Нов Стил Автомобил Копче копче за Fiat Transponder Копче Школка Со SIP22 Ножот Може да Се Одвои со логото

DEN 1161.12

Количината на стоката
Това е достапна


Детали За Производот
Нов Стил Автомобил Копче копче за Fiat Transponder Копче Школка Со SIP22 Ножот Може да Се Одвои со логото
Со Логото.
Имајте на ум : НЕМА внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре.
Производ Слики
Превозот Услови
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-60days Пристигнување ,понекогаш може да биде подолг
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
Услуга За Враќање & Наплата
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Клучни карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
стандарден материјал
Осветленост Дел Број:
Transponder копче школка за Fiat
Производителот Дел Број:
Transponder Копче случај За Fiat
Прилагодување:
No
Другиот Дел Број:
Transponder копче Ќорци за Fiat
R/C Функција:
без
Бренд Име:
Tuyuet
Олово Време:
1-5 дена по уплатата примена
време на испорака:
15-60 дена од Пост воздухопловната
По-продажбата на услугата:
Одлични

Слични производи во категоријата