• Неодамнешно
2018 За bmw скенер 3 ВО 1 дијагностички алатка за програмирање bmw icom а2 со софтвер експерт режим 500gb hdd со d630 лаптоп

2018 За bmw скенер 3 ВО 1 дијагностички алатка за програмирање bmw icom а2 со софтвер експерт режим 500gb hdd со d630 лаптоп

DEN 30480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Поддршка еден програмирање и Б M W инженери програмски
3.

Клучни карактеристики

Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Руски, Германски, Denish, Полски, Фински, Холандски, Чешки, Португалски, Јапонски, Шведски, Тајландски, Турски, Грчки, Кореја
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
5kg
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Висина:
25inch
Име На Модел:
за BMW ICOM А2 Б В
Напон:
12V
моќност:
5W
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
Yes
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
d630 користи 4g
RAM меморија:
4g
HDD:
500GB
техничка поддршка:
teamviewer9

Слични производи во категоријата