• Неодамнешно
Оригинални нови xxa3041 xxa-3041 dvd loader за XV-DV170/270/280/585/787/XV-DX61 dvd плеер

Оригинални нови xxa3041 xxa-3041 dvd loader за XV-DV170/270/280/585/787/XV-DX61 dvd плеер

DEN 2208.00

Количината на стоката
Това е достапна


Оригинални нови xxa3041 xxa-3041 dvd loader за XV-DV170/270/280/585/787/XV-DX61 dvd плеер

Клучни карактеристики

Специјални Функции:
CD Player
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Големина На Дисплеј:
6.5
Материјал Тип:
Пластични
За Возило Брендови/Модел:
Audi
A6-Година:
1997,1995,1996
Audi Модел:
A6
Дигитални Медиуми Формат:
Mp4,DVD-R/RW,WMA,CD
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
angibabe
Име На Модел:
XXA3042
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
300
Напон:
12V
боја:
Црна
Објектот Големина:
14*8*2cm
Од Моќ:
5w

Слични производи во категоријата