• Неодамнешно
Оригинални нови VXK1860 за NVGS320GCS оригинални Pansoni c аудио механизам

Оригинални нови VXK1860 за NVGS320GCS оригинални Pansoni c аудио механизам

DEN 4320.00

Количината на стоката
Това е достапна


Оригинални нови VXK1860 за NVGS320 GCS оригинални Pansoni c аудио механизам

Клучни карактеристики

Специјални Функции:
CD Player
Boxster-Година:
1997,1998
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Големина На Дисплеј:
6.5
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,Mp4,WMA,CD
Бренд Име:
angibabe
Име На Модел:
VXK1860
боја:
сива
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
300
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Големина:
8*6*1CM
Порше Модел:
Boxster
Од Моќ:
5w
Материјал Тип:
Метал
За Возило Брендови/Модел:
Порше

Слични производи во категоријата