• Неодамнешно
  • -17 %
4 Парчиња/Многу Автомобил Нога Подлога Фиксна Картичка Тока Фиксна Двојно Палубата Отстранлив Автомобил Душеци Пластични Knob Тока За Фолксваген Тојота Buick

4 Парчиња/Многу Автомобил Нога Подлога Фиксна Картичка Тока Фиксна Двојно Палубата Отстранлив Автомобил Душеци Пластични Knob

DEN 88.00
DEN 105.60

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот И Товарни :
Товарни :
Време на испорака за 7-18 работни дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис.
Покрај тоа, ве МОЛИМЕ да НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
a267
Бренд Име:
CHIZIYO
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
NO:
a267
БР.1:
8.0
Специјални Функции:
Нога подлога тока

Слични производи во категоријата