• Неодамнешно
  • -26 %
20pcs За Фолксваген Голф Touran Suteng Maiteng Каи Ди Ауди вратата тока вратата поставата clipboard ентериер одбор тока

20pcs За Фолксваген Голф Touran Suteng Maiteng Каи Ди Ауди вратата тока вратата поставата clipboard ентериер одбор тока

DEN 603.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


20pcs За Фолксваген Голф Touran Suteng Maiteng Каи Ди Ауди вратата тока вратата поставата clipboard ентериер одбор тока

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
SKTOO
Објектот Висина:
6inch
Објектот Ширина:
14inch
Име На Модел:
За Фолксваген Голф Touran Suteng Maiteng Каи Ди Audi
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
15inch

Слични производи во категоријата