• Неодамнешно
  • -21 %
ZDPARTS 12Pcs Автомобил Стил Мултифункционален Панел Pry Алатка За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Голф 4 5 7 6 Fiat 500 Suzuki Grand SX4

ZDPARTS 12Pcs Автомобил Стил Мултифункционален Панел Pry Алатка За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Голф 4 5 7 6 Fiat 500 Suzuki

DEN 302.00
DEN 382.56

Количината на стоката
Това е достапна

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
ZDPARTS 12 Pcs Автомобил Стил Мултифункционален Панел Pry Алатка За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б6 Голф 4 5 7 6 Fiat 500 Suzuki Grand SX4
Опис На Производот :
Карактеристики На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Количина : сет за во автомобил панел за отстранување алатка (вклучуваат 12pcs)
Корисни pry алатка за безбедно отстранување и инсталирате автомобил аудио,екстериер и ентериер,цртичка,на врата завртување на избегнувајте гребење на вашиот автомобил
Алатката може ефикасно да се намали конкавна и испакнати лузни лево со користење на завртката нож за да се отстрани
Тоа може да се намали на триење можноста за внатрешна автомобил декорација
Овие алатки се дизајнирани за да се вклопи во било кој автомобил модел
Боја : како на сликата шоу
Материјал : Пластични И Железо
Тежина : 165g во вкупниот
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме оперативен Откако автомобилот да е запрен, и целосно flameout
Не дозволувајте вашите деца да си играат со алатката
Пакет содржина :
1 x Автомобил панел за отстранување алатка сет(12pcs/set)
Производ Слики :
За превозот
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
12pcs
Објектот Ширина:
2cm
Бренд Име:
ZDPARTS
Објектот Висина:
0.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
пластика и ABS
алатка:
12pcs

Слични производи во категоријата