• Неодамнешно
  • -10 %
100x ВРАТАТА КАЛАПИ СКРИЈ ЛЕНТА КЛИПОВИ RUBSTRIP СО GROMMET ЗА ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ MK2 ЗА СЕДИШТЕ ЗА ОПЕЛ ЗА PEUGEOT ЗА CITOREN

100x ВРАТАТА КАЛАПИ СКРИЈ ЛЕНТА КЛИПОВИ RUBSTRIP СО GROMMET ЗА ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ MK2 ЗА СЕДИШТЕ ЗА ОПЕЛ ЗА PEUGEOT ЗА CITOREN

DEN 820.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна


Бела Најлон Со Сива Grommet
Врвот на Главата Дијаметар : 12mm
Дното Глава Дијаметар : 18mm
Матични Дијаметар : 10мм
Матични Должина : 16mm
Одговара За Голф
Одговара За Jetta
Одговара За Passat
Одговара За Scirocco
За "ФОЛКСВАГЕН" го Замени 357-853-575
За "Опел" Замени 174854
За Peugeot го Замени 6991 W4
За Седиште го Замени 191853585 A
За Citroen Го Замени 95667895

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
357-853-575 174854 95667895
Објектот Висина:
2.24cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
2.23cm
Објектот Должина:
2.23cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.1kg
За:
191853585A 191853585-А 357853575 6991W4

Слични производи во категоријата