• Неодамнешно
  • -10 %
500x Худ Изолација Подлога Клип Прскалки Клипови За Мерцедес Бенц W203 W204 W207 W209 W211 0019880325

500x Худ Изолација Подлога Клип Прскалки Клипови За Мерцедес Бенц W203 W204 W207 W209 W211 0019880325

DEN 2570.00
DEN 2856.00

Количината на стоката
Това е достапна

Худ Изолација Retainer
Црна Најлон
Глава Дијаметар : 20mm
Матични Дијаметар : 14mm
Матични Должина : 14.5 мм
За Мерцедес Бенц Го Заменува 001-988-03-25
За Мерцедес Бенц 2002-На
За W203 W204 W207 W209 W211
За Auveco A21105

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.24cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
2.23cm
Објектот Должина:
2.23cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
0019880325

Слични производи во категоријата