• Неодамнешно
  • -10 %
100Pcs Авто Автомобил Вратата на Фендер Одговара 6mm Дупка Притисни Пластични Заковки Retainer Клип За Mazda 9926-50-625 За Тојота 90467-06017

100Pcs Авто Автомобил Вратата на Фендер Одговара 6mm Дупка Притисни Пластични Заковки Retainer Клип За Mazda 9926-50-625 За Тојота

DEN 561.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


Завртка Тип Клип Retainer Занитвам
Состојба : Нова
Материјал : Црна Најлон
Големина Приближно :
Глава Дијаметар : 15mm
Матични Должина : 12mm
Се вклопува Во 6mm Дупка
За G M Замени 20426301
За Mazda Го Замени 9926-50-625
За Тојота Го Замени 90467-06017
За Тојота Го Замени 90467-06017-20
За Тојота Го Замени 90467-06017-41

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.24cm
Име На Модел:
90467-06017 9046706017 9926-50-625 992650625
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
2.23cm
Објектот Должина:
2.23cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.1kg
За:
90467-06017-20 90467-06017-41 9046706017-20-41
for2:
Под Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener Клипови
for3:
Завртка Фендер Тело Вратата Трим Контролен Панел
for4:
Најлон Божиќ Дрво, Тепих На Подот Мат Клипови

Слични производи во категоријата