• Неодамнешно
УПРАВНИОТ ВРАТОВРСКА РОД ТОПКАТА ЗАЕДНИЧКИ ОДГОВАРААТ ЗА HISUN 700

УПРАВНИОТ ВРАТОВРСКА РОД ТОПКАТА ЗАЕДНИЧКИ ОДГОВАРААТ ЗА HISUN 700

DEN 1920.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Објектот Должина:
20cm
Специјални Функции:
Управниот вратоврска род
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Висина:
20cm
Име На Модел:
HISUN 700
Објектот Дијаметар:
25cm
Материјал Тип:
Метал
Бренд Име:
Fengmoto
Објектот Ширина:
20cm
Име На Модел:
HISUN 700

Слични производи во категоријата