• Неодамнешно
Нови пристигнување Мал Плоштад Силикони Ashtray без чад трговија на Големо Мали Силиконски Ashtray брза испорака

Нови пристигнување Мал Плоштад Силикони Ashtray без чад трговија на Големо Мали Силиконски Ashtray брза испорака

DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на RHS Официјалната продавница
Нови пристигнување Мал Плоштад Силикони Ashtray без чад трговија на Големо Мали Силиконски Ashtray брза испорака

Забелешка
1. Ве молиме оставете порака за бои претпочитате. Без порака, бојата ќе биде случаен.
2. За директна комуникација, ве молиме contat со Janice Gao од страна на Skype: gaomin12271227 или Whatsapp : +86 15929807080
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig кутија современи силикони случај во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. 5 бои за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање.

Клучни карактеристики

Обликот:
Плоштад
Материјал:
Силикони
Тип:
Преносни
Бренд Име:
RHS
Број На Модел На:
Плоштад Силикони Ashtray

Слични производи во категоријата