• Неодамнешно
  • -19 %
1 Пар Кој Се Одвојува Ракави Ракав Кошула Pleated Рог Одблесокот Ракави Ракав Над Ракав Wristband 2018 Нова Мода Бела,Црна,Сина

1 Пар Кој Се Одвојува Ракави Ракав Кошула Pleated Рог Одблесокот Ракави Ракав Над Ракав Wristband 2018 Нова Мода Бела,Црна,Сина

DEN 188.00
DEN 232.32

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Копче затворање. Една големина на зглобот ракави одговара на повеќето. Домот pleated рог ракави ракав. Соодветен додаток за разни специјални настани или костимот партии. Спецификација : Материјал : Најлон Боја : Бела,Црна,Сина Ознака Големина : Една Големина Шаблон Тип : Солидна боја Количина : 1 Пар Топли прашува : 1.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. 2.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 3.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 4.Ракави ракав само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува :  ракави Ракав x 1 пар (без мало пакет)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Арм Warmers
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KLV
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
6EE400177

Слични производи во категоријата