• Неодамнешно
  • -25 %
МУДРЕЦИТЕ Judaru Cosplay Перики за Човекот Момчиња Долга Црна Плетенка Аниме Перика 100cm Висок Квалитет на Топлина Отпорни на Синтетички Лажни Коса Перика

МУДРЕЦИТЕ Judaru Cosplay Перики за Човекот Момчиња Долга Црна Плетенка Аниме Перика 100cm Висок Квалитет на Топлина Отпорни на

DEN 1104.00
DEN 1471.68

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
1. Материјал : 100% Висока Температура Влакна
2.Боја : Како на сликата
3.Тежина : Околу 0.51 KG
4.Должина : Околу 100cm (±3cm)
5.Производи : 1 перика+1 перика капа
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се промени малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Додатоци
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
CW044
Пол:
Унисекс
Знаци:
Judaru
Компоненти:
игра костим
Материјал:
Висока Температура Влакна
Нето тежина:
510g
боја:
Црна
Должина:
100 cm(39.37)

Слични производи во категоријата