• Неодамнешно
Kamisama Бакнеж Cosplay Tomoe Cosplay Костим вклучуваат големи крзно опашка и уши ACGcosplay

Kamisama Бакнеж Cosplay Tomoe Cosplay Костим вклучуваат големи крзно опашка и уши ACGcosplay

DEN 4416.00

Количината на стоката
Това е достапна


ACGcosplay Вистински Објект Фотографија ,
Добар квалитет,добра вредност за вашиот купување,
Костими во слики се сите вклучени , вклучуваат големи крзно опашка и уши
направи убав квалитет материјал со добар прилагоди на работа
Ве молиме оставете ни го вашето големина селекција од нашата големина на табелата (ја вклучуваат родовата)
Ако не беа сигурни која големина најдобри натпревар, ве Молиме оставете ни го вашето ТЕЛО Мерења :
Висината, Тежината, обемот на Градите,, Половината обемот, Хип турнеја .
Можете да прочитате "Опис на Производот" за повеќе детали .
Може да ни остави телото мерења и пол со цел коментари или преку порака .
Ние, исто така, направи нарачана и трговија на големо, без дополнителни трошоци за нарачана

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
kamisama бакнеж
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Нарачана
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
acgcosplay
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Kamisama Бакнеж Tomoe
Компоненти:
наведени во слики и сите се вклучени
Посебни Употреба:
Аниме Игра Стрип
Тип На Објект:
cosplay костим
направени-за ред:
Yes
Знаци:
Kamisama Бакнеж Tomoe

Слични производи во категоријата