• Неодамнешно
  • -22 %
ЕДНО ПАРЧЕ Burukku Брук Cosplay Костим Аниме Обичај прави Целосен Сет Униформа

ЕДНО ПАРЧЕ Burukku Брук Cosplay Костим Аниме Обичај прави Целосен Сет Униформа

DEN 3632.00
DEN 4656.00

Количината на стоката
Това е достапна


Напомена : Ако ќе го прилагоди овој костим ,(ве молиме бидете сигурни да ми кажете вашата висина, тежина,биста,половината,колковите,тоа improtant за мене)Остават порака ако не го имаат на вашата големина, јас ќе го направи ова за вас според вашиот избор големина ,и кориснички thiscostume треба 7-15days,ве молиме почекајте
Производ Вклучува : Врвот+Вратоврска+Панталони

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
едно парче
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
code geass
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Lycra, Лен
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Судбината Остане Ноќ Сабја Cosplay

Слични производи во категоријата