• Неодамнешно
  • -32 %
JEXXI Пурпурна Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените 925 Sterling Silver Прст Женски Прстени трговија на Големо Цена Бесплатен Превозот

JEXXI Пурпурна Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените 925 Sterling Silver Прст Женски Прстени трговија на Големо Цена Бесплатен

DEN 91.00
DEN 134.40

Количината на стоката
Това е достапна


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : Сребро 925
Количини : 1 buc

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Површината Ширина:
2.5 mm
Број На Модел На:
87J7051
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Никој
Метали Тип:
Сребро.

Слични производи во категоријата