• Неодамнешно
  • -10 %
U7 Бренд Моден Ангажман Прстени За Жените Накит, Злато Боја Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Свадба Прстени Подарок R441

U7 Бренд Моден Ангажман Прстени За Жените Накит, Злато Боја Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Свадба Прстени Подарок R441

DEN 192.00
DEN 212.64

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сакате да се купи за појавување накит , ве молиме проверете ги следните слики :
Може да го проверите вашиот големина како на следнава слика :
Прстен Големина Референца САД/ Канада, велика БРИТАНИЈА/Европа/ Австралија Русија/ Германија Бразил/ Јужна Америка, Франција, Швајцарија периметар (mm) дијаметар (mm) 5 J1/2 15.75 9 49 9 49.3 15.7 6 L1/2 16.5 11 51.5 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 54.4 17.3 8 Q 18 16 56.5 16.5 56.5 18.1 9 S 19 18 59 19 59.5 18.9 10 Т1/2 20 20 61.5 21.5 62.1 19.8 11 V1/2 20.75 23 64 24 64.6 20 12 Y 21.25 25 66.5 27.5 67.2 21.4 големини опции на ред се САД стандард, ве молиме да забележите.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
R441
Бренд Име:
U7
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
Убавина
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
клучен збор 1:
прстени за жени
клучен збор 2:
Нерѓосувачки Челик
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Слични производи во категоријата