• Неодамнешно
  • -35 %
Трговија на големо:Линии се видливи Деликатна и гинко билоба отворање на прстенот женски ѕвони ,ѕвони за жените,види жени

Трговија на големо:Линии се видливи Деликатна и гинко билоба отворање на прстенот женски ѕвони ,ѕвони за жените,види жени

DEN 710.00
DEN 1092.96

Количината на стоката
Това е достапна


"""""Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме immediatel y
""""" Нашата плаќање и испорака
Ние ќе го испратите производот систем откако ќе ја потврдите вашата исплата во рок од 3-5 дена
Посредувањето е најдобро плаќање начин, ние обезбеди бесплатна испорака услуга, преку Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 35 работни денови за испорака, исто така, може да се користи на други, можете да контактирате со нас
Ако сеуште не сте го доби очекуваниот период на време, пред било неутрален/негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди помош
"""""Контакт со повратни информации
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори
Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка
Ако ние не можеме да дозволиме да се чувствуваат задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални или резултат препишување е 1 или 2, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство
.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Материјал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),Месинг
Ни Големина : Прилагодлив
Закачам Количина : 12pcs/многу
Состојба : нова
Пакување : OPP Вреќа
НИЕ СЕ КОРИСТИ САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ СИЛНА МАТЕРИЈАЛ, ДА НЕ СЕ СКРШЕНИ ИЛИ ЛОШАТА ЛЕСНО
• ПРЕКРАСНА Beagle Куче Кружниот ПРСТЕН Е ВИСИ НА ВАШИОТ ПРСТ
Изгледа како тоа се чувствува прилично confortable и мирен моментот кога тој виси на прст
• Ретро burnished површина
• Големина може да се прилагодливи за повеќето од женски возрасни прст големина(4~8.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Број На Модел На:
0078
Пол:
Жените
Бренд Име:
DANGGAO
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Среќен
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата