• Неодамнешно
  • -35 %
JEXXI Плоштад Црвена Принцеза Намали Австриската Кристал Свадба Прстени За Невестата Мода Жените 925 Sterling Silver Ангажман Прстен

JEXXI Плоштад Црвена Принцеза Намали Австриската Кристал Свадба Прстени За Невестата Мода Жените 925 Sterling Silver Ангажман

DEN 126.00
DEN 194.40

Количината на стоката
Това е достапна


Кина Yiwu Сјај Накит Co. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Ви благодарам многу. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Материјал : Сребро 925
Количини : 1pcs
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
1. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
N/A
Површината Ширина:
3мм
Функција:
Никој

Слични производи во категоријата