• Неодамнешно
  • -91 %
choucong Срцето љубители Вистински Soild 925 фунта Сребрен прстен AAAAA Циркон Ангажман Свадба Бенд Прстени За Жени мажи Bijoux

choucong Срцето љубители Вистински Soild 925 фунта Сребрен прстен AAAAA Циркон Ангажман Свадба Бенд Прстени За Жени мажи Bijoux

DEN 557.00
DEN 6192.00

Количината на стоката
Това е достапна

net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $200, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.com Fed Ex 3-8 дена www. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на Choucong, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1.com UPS-от 5-10 дена www.net/en/ e Packet 7-20 дена www. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.cn DHL 3-10 дена www.
Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Повод и Подароци
. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.net/en/ EMS 5-15 дена www.com Aramex 5-10 дена www.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
10мм
is_customized:
Yes
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Класичен
Метал Печат:
s925
Прстен Големина:
НИ 5/6/7/8/9/10
Камен големина:
1.5 mm*1.5 mm
Камен Тежина :
0.1-каратно
Подарок за:
жените/мајка/жена/девојка
прстен кутија:
Yes
Метал:
100% Реално 925 Sterling Silver
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Годишнината

Слични производи во категоријата