• Неодамнешно
  • -40 %
Нова Мода Се Зголеми Злато Шупливи Прстени Популарни Fashionista Долго Прстен Претерани Личност Накит

Нова Мода Се Зголеми Злато Шупливи Прстени Популарни Fashionista Долго Прстен Претерани Личност Накит

DEN 216.00
DEN 360.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
FJ009552R
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
20mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
kfvanfi
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Додатоци
боја:
Злато
Главниот Камен:
ААА Циркони
Материјал:
Бакар
Прстени Тип:
Свадба Бендови или Прстени
позлата:
14k злато позлата
Големина:
7.8.9
Стил:
Романтични

Слични производи во категоријата