• Неодамнешно
  • -49 %
Големина 5-11 Луксузни Накит 10kt бело злато исполнет ААА CZ Симулирани камења 3 ВО 1Wedding Engagementg сребрен Прстен во собата за Жените подарок

Големина 5-11 Луксузни Накит 10kt бело злато исполнет ААА CZ Симулирани камења 3 ВО 1Wedding Engagementg сребрен Прстен во собата

DEN 685.00
DEN 1343.52

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 10kt бело злато исполнет (печат 10kt Големина : НИ големина : 5/6/7/8/9/10 Камен : бела AAAAA CZ Камен големина : 9mm*7mm&1.5 mm*1.5 mm Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand New

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JKKHGH
Стил:
Класичен
Бренд Име:
choucong
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Писмо
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
10KT Бело Злато исполнет
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Метали Тип:
10KT Бело Злато исполнет

Слични производи во категоријата