• Неодамнешно
  • -67 %
AINOUSHI Мода Жена Ангажман Прст Прстен со 0.5 кт Принцеза Намали SONA NSCD Жените Свадба Прстен

AINOUSHI Мода Жена Ангажман Прст Прстен со 0.5 кт Принцеза Намали SONA NSCD Жените Свадба Прстен

DEN 461.00
DEN 1397.28

Количината на стоката
Това е достапна

modname=ckeditor
Најдобар Производство Детали : Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-12 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Главниот Камен Големина : 5mmx5mm (0.5 Карат) Главни Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Страна Diamond Материјал : ААА+ Кубни Zircoina (Висок Квалитет Сјај Циркони, не се нормални CZ) Дијамант Јасност : VVS1 Дијамант Боја Одделение : I-J Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Принцезата Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Белег : 925 Позлата : Platinum Позлатен Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет се Вклучени : 1 X Прстен SONA Симулирани Дијамантски Накит Производство на Процесот ABEST Накит Фер КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
AINUOSHI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ENG-120
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Свадба Ветување За Подарок Прстен
Дијамант Научно Име:
SONA Симулирани Дијамант
Дијамант Јасност:
IF
Дијамант Боја Одделение:
D-E
Дијамант Карат Тежина:
5mmx5mm (0.5 карат)
Поставување:
Солидна 925 Сребрен Во Најдобар Квалитет на Платина се Заврши за да се Спречи Оцрни
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет:
Висок Квалитет бело злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Прстени Тип:
Sona Свадба Бендови Свадба Прстен
Шема:
Принцеза Се Намали Класичен Свадба Прстен

Слични производи во категоријата