• Неодамнешно
3pcs еротски играчки Задник Plug дворот prostata масажа секси ноќен живот Возрасни Анален монистра Куршум G Место Стимулирање на секс Играчки Групи

3pcs еротски играчки Задник Plug дворот prostata масажа секси ноќен живот Возрасни Анален монистра Куршум G Место Стимулирање

DEN 205.44

Количината на стоката
Това е достапна


Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!
. Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата.
боја : ramdom испорака
ова е приватна понуда ,
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.Карактеристики за Анален Задник Приклучок
• 100% сосема нов и висок квалитет
• Стимулирање на желе задник приклучок е мазна, но, сепак, сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто задоволство анален
• Заоблени совет за лесен влез
•Удобно рамна подлога за лесно wearability
•Противалергиски, 100% Phthalate-бесплатно, Nonporous
•Фирма сепак флексибилен
• Одлично за мажите и жените
квалитет : 3 еез, 3 различен тип ,како на сликата.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа . Ние се грижиме нашите ценети клиенти.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
4pcs
Број На Модел На:
аналниот куршум
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Слични производи во категоријата